Patarimai renkantis virtuvės komplektą

Virtuvės baldai. Patarimai renkantis virtuvės baldų komplektą - visainfo.lt  - įmonių katalogas, straipsniai ir naujienos

Statant naujus namus ar remontuojant senuosius dažniausiai iškyla klausimas – kaip tinkamai pasirinkti baldus, jog jie puoštų interjerą ir būtų patogūs bei funkcionalūs? Šiandieninė rinka gali tiek pasiūlyti įvairiausių variantų, jog tai išties nėra labai sudėtinga. Vis gi, reikia atsižvelgti į savo namų ypatumus, kad baldus pasirinktumėte tinkamai. Šį kartą mūsų tema – virtuvės komplektai. Ir, be abejonės, patarimai renkantis virtuvės komplektą.

Specialistai teigia, jog vienas iš pagrindinių netikslumų, kuriuos daro baldų prykybininkų ir gamintojų klientai – pasirenkamų baldų nederinimas. Kaip žinia, dažniausiai perkant baldus virtuvei, pasirenkami virtuvės komplektai. Tai išties patogu, nes, kaip sakoma, gaunam „viskas viename“. Tačiau turėtume nepamiršti bendro namų interjero. Pačią virtuvę visuomet derėtų derinti prie bendro namo dizaino. Jeigu miegamasis, sakykim, yra renesansinio stiliaus, tai skandinaviško tipo virtuvė atrodys mažų mažiausiai keistai. 

Rinkdamiesi baldų komplektą apsvarstykite ir spalvų paletes. Puiku jeigu sienų grindų ir pačių baldų spalvos derės tarpusavyje. 

Visi paminėti dalykai yra tikrai svarbūs renkantis virtuvės baldus, tačiau bene svarbiausias dalykas yra pačios patalpos matmenys. Vargu ar nudžiugins toks virtuvės komplektas, kuris niekaip netelpa pačioje patalpoje. Todėl tiksliai pamatuokite virtuvės matmenis ir užtikrinkite, jog nupirktas ar užsakytas virtuvės komplektas tilptų idealiai. Derėtų nesuklysti ir su kitų baldų matmenimis. Mažų virtuvių savininkai dažnai susigundę gražiu, patogiu dideliu stalu,  jį įsigyja nedvejodami. Tačiau mažoje  erdvėje toks stalas atrodo gremėzdiškai ir trukdo laisvai judėti. 

Renkantis virtuvės komplektą labai svarbu ir medžiagų parinkimas. Jeigu, sakykim, turite mažų vaikų, vargu ar bus protinga pirkti baldus su stikliniais paviršiais. Tokiu atveju geriausia rinkti klasiką – medieną. Ji ne tik nesibraižo, nedūžta, bet ir visuomet atrodo madingai ir skoningai.